top of page

Vaši bezpečnost bereme opravdu vážně. Dílnu jsme vybavili moderními a uživatelsky co možná nejpřívětivějšími stroji, výrobní postupy jsme promakali a důkladně odzkoušeli na lidech, jako jste vy a dílnu uzpůsobili tomu, abyste se na svou práci mohli plně soustředit.

K úplnému zajištění bezpečnosti vás a ostatních návštěvníků dílny ale potřebujeme vaši pomoc. Před příchodem k nám si proto důkladně prostudujte náš Provozní řád, Dokumentaci rizik a jednotlivé Návody k použití, které najdete na této stránce. Seznam strojů, které k vašemu projektu budete potřebovat, vám posíláme mailem obratem po vaší objednávce. Určitě ale neprohloupíte, pokud si návody projdete všechny. Pokud přesto budete mít jakékoliv otázky či pochybnosti, bude vám u nás k dispozici mistr dílny.

IČ: 10858300

Zapsáno u městského soudu v Praze, oddíl C, 349680.

Fushka Lab s.r.o.

DIČ: CZ10858300

Nejsme plátci DPH.

Bezpečnost na 1. místě

Provozní řád

Přehledný dvoustránkový dokument popisující základní pravidla chování v naší dílně, jak se obléct, na co si dát pozor nebo co dělat, když... Je to naprostý základ a spoustu z toho byste určitě dělali bez váhání. Přesto si ho prosím projděte, zabere to jen pár minut.

Dokumentace rizik

Tohle je o něco delší a neméně důležité. Nechali jsme profesionály vyhodnotit a zpracovat rizika, která pro vás plynou z návštěvy naší dílny a používání našich strojů. Dokument přehledně mapuje relevantní rizika a popisuje konkrétní kroky k jejich minimalizaci.

Stroj

Výrobce a model

Stáhnout návod

Pokosová pila

DeWalt DWS780

Horní frézka

CMT 7E

Hranová frézka

DeWalt D26200

Tloušťkovací frézka

Metabo DH 330

Stojanová vrtačka

Bosch PBD 40

Aku vrtačka

DeWalt DCD790

Excentrická bruska

DeWalt DCW210

Odsavač pilin a prachu

Laguna BFlux1

Vysavač 1

Narex / Nilfisk 33-2L 

Vysavač 2

Nilfisk Aero 26-21

Vysavač 3

Kärcher WD 5

Kompresor

Schneider Wof Silent

Rychlovarná konvice

Fellow Stagg EKG

Mlýnek

Fellow Ode (EN)

Váha

Timemore Black Magic (EN)

Návody k použití

bottom of page