top of page

Adresa dílny

Jawa Factory

U Trati 44

Praha - Strašnice

Česká republika

Středa až Pátek

17:00 - 22:00

Sobota a Neděle

9:00 - 22:00

po předchozí rezervaci

IČ: 10858300

Zapsáno u městského soudu v Praze, oddíl C, 349680.

Fushka Lab s.r.o.

DIČ: CZ10858300

Nejsme plátci DPH.

Co je to projektová truhlárna?

Jde o koncept truhlárny pro lidi, kteří si chtějí vyrobit něco ze dřeva, ale nevědí, jak na to. Kromě dílny a vybavení jim často chybí čas na vytvoření vlastních projektů a zkušenosti.
Projektová truhlárna lidem poskytne jednak plně vybavenou dílnu, komplexní projektový plán vytvořený s ohledem na úroveň zkušeností, ale také technologickou podporu při realizaci projektu.

Co je Fushka?

Fushka je nová projektová truhlárna, která jde ještě o krok dále. Naším cílem je zprostředkovat vám naprosto bezstarostnou zkušenost, na jejímž konci budete odcházet pyšnější a chytřejší a hlavně se svým dílem v ruce. Nezapomenete ho ukázat přátelům, až je pozvete na večeři. K tomu jim samozřejmě prozradíte, proč jste k výrobě nemohli použít smrkové dřevo a proč bylo vhodnější zvolit spoj na kolík než na ozub.

Rezervace termínu.

Po dokončení objednávky vám na mail pošleme přístup do rezervačního systému, kde si vyberete vhodný termín, na který k nám dorazíte. Dřevo na váš projekt necháváme profesionálně opracovat těsně před vaším příchodem, abychom mohli zaručit jeho kvalitu. Proto je nejbližší možný termín rezervace 7 dní ode dne objednávky. Občas se ale stává, že máme nějaké skladem, tak nám zkuste zavolat a třeba můžete dorazit i dříve.

Příchod do Fushky.

Montérky můžete nechat doma, ale váš sváteční kroj také nedoporučujeme. Oblečte se pohodlně a bezpečně (bez plandajících šňůrek a jiných volných elementů) - džíny, tričko a pevná obuv zní jako dobrý nápad. Když dorazíte o 20 minut dříve, stihnete si před začátkem rezervace dát kafe a vyřešíme formality.

Bezpečnost na 1. místě!

Po objednávce vám na mail kromě přístupu do rezervačního systému pošleme i informační balíček. Jeho součástí bude seznam strojů, které budete na svůj projekt potřebovat a pokyny pro jejich bezpečnou obsluhu. Důkladně si je pročtěte a pokud budete mít ve Fushce jakýkoliv dotaz, neváhejte se zeptat mistra dílny.

Stroje pravidelně krmíme a tak tolik nekoušou. Pozor si ale dávat musíte a bezpečnostní pomůcky používat všude tam, kde je to potřeba. Bezpečnostní brýle, špunty do uší, respirátor i rukavice vám poskytneme při příchodu.

bottom of page