top of page

🪚 svou zručnost

Vedené workshopy ve Fushce

Truhlářské kurzy a workshopy se odehrávají v prostorách naší projektové truhlárny Fushka v pražských Strašnicích. Jsou vedené zkušeným mistrem Jardou, který se po 20 letech v oboru rozhodl začít předávat své znalosti a zkušenosti dále. Připravujeme pro vás ve spolupráci s Jardou sérii workshopů, ve kterých vám předá rady a zkušenosti, které se jen tak někde nedozvíte. 

Máte dotaz?

Zavolejte Jardovi! Pokud neodpoví, zkuste to později nebo počkejte.
Určitě se ozve hned, jak to bude možné!

Adresa dílny

Jawa Factory

U Trati 44

Praha - Strašnice

Česká republika

Středa až Pátek

17:00 - 22:00

Sobota a Neděle

9:00 - 22:00

po předchozí rezervaci

IČ: 10858300

Zapsáno u městského soudu v Praze, oddíl C, 349680.

Fushka Lab s.r.o.

DIČ: CZ10858300

Nejsme plátci DPH.

20 let praxe, co chce poslat dál

Jaro 2022. Zvoní nám ve Fushce telefon, na jehož druhém konci se ozve neznámý hlas. "To je Fushka? Líbí se mi co děláte! Já dělám už 20 let zakázkovou výrobu a myslím, že přišel čas začít svý zkušenosti předávat dál." Byl to Jarda.

Za 20 let, co se pohybuje v zakázkové výrobě, snad není nářadí nebo materiál, který by Jardovi neprošel pod rukou. Ví, co funguje a čemu se vyhnout. Jeho vášní je interiérový design a práce se základními materiály (dřevo, sklo, železo, beton). Jeho práci můžete vidět například v interiérech pražské a barcelonské pobočky La Pharmacie Francaise.

Jardovy odborné znalosti a jeho upřímné zapálení pro práci s lidmi nás přesvědčily o tom, že zprostředkovat vám tuto jedinečnou zkušenost ve formě vedených kurzů a workshopů ve Fushce je ta správná cesta.

Aktuální nabídka

Pár slov o Jardovi

Vedené workshopy

Truhlářské kurzy a workshopy ve Fushce jsou vedené zkušeným mistrem Jardou, který se po 20 letech v oboru rozhodl začít předávat své znalosti a zkušenosti dále. Připravujeme pro vás ve spolupráci s Jardou sérii workshopů, ve kterých vám předá rady a zkušenosti, které se jen tak někde nedozvíte. 

bottom of page