top of page

Designér jste vy

Ve Fushce je každý jako Jony Ive. Stanete se designérem, jehož cílem bude vytvořit něco krásného, něco funkčního a hlavně něco, co budete s radostí používat dlouuuuhé roky. 

Ať už máte jeden elektrický kartáček, čtyři klasické nebo dva kartáčky, dva jednosvazáky, osm mezizubáků, zubní nit a k tomu dvě pasty, rozložení držáku si navrhnete tak, aby se vám do něj vše vešlo.

Adresa dílny

Jawa Factory

U Trati 44

Praha - Strašnice

Česká republika

Středa až Pátek

17:00 - 22:00

Sobota a Neděle

9:00 - 22:00

po předchozí rezervaci

IČ: 10858300

Zapsáno u městského soudu v Praze, oddíl C, 349680.

Fushka Lab s.r.o.

DIČ: CZ10858300

Nejsme plátci DPH.

PASTAN

Držák na kartáčky

Dřevo: jasan, ořech
Rozměry: až 20 x 10 x 8 cm
Očekávaná doba výroby:  2 hodiny

Dárek? 

Připravíme vám praktický dárkový poukaz navržený pro tisk na standardní A4, který si vytisknete na jakékoliv domácí tiskárně a bude vypadat krásně. Stačí nám do poznámky k objednávce napsat, že byste voucher chtěli připravit a my vám ho pošleme na email.

Vlhkost mu neuškodí

Stojan na kartáčky nalakujete voděodolným lakem, takže mu nějaký mokrý kartáček rozhodně neuškodí. Lak je zcela průhledný, a tak se pod ním krása ořechu nebo jasanu, ať už se rozhodnete pro jakýkoliv, určitě neztratí. 

Málo místa?

Pokud nemáte zrovna největší koupelnu, můžete velikost držáku na kartáčky přizpůsobit svým možnostem. Jednoduše ho při výrobě zkrátíte například na 12,7 cm, aby se vám vešel do škvíry mezi umyvadlo a květináč. 

bottom of page