top of page

Jaké dřevo zvolit?

Existují tři základní vlastnosti, na které si je třeba u prkénka dát pozor. Tvrdost, poréznost, toxicita. A samozřejmě vzhled.

 

My jsme předvýběr vhodných dřevin udělali za vás a tak si s klidnou hlavou vyberte to, které vám je sympatické. Krásné jsou všechny!

IČ: 10858300

Zapsáno u městského soudu v Praze, oddíl C, 349680.

Fushka Lab s.r.o.

DIČ: CZ10858300

Nejsme plátci DPH.

Kuchynske prkenko OLIK z orechu

OLÍK

Kuchyňské prkénko

Dřevo: buk, ořech, třešeň
Rozměry: až 50 x 32 x 4 cm
Očekávaná doba výroby: 5 hodin

Ideální velikost?

To necháme zcela na vás. Dostanete od nás hranoly, které vám umožní vyrobit si prkénko až do velikosti 50 cm x 32 cm x 4 cm (opravdu velké). Doporučujeme si před příchodem do dílny změřit dřez a velikost přizpůsobit jeho rozměrům, aby se vám pak lehce mylo. 

Personalizujte!

Oblé hrany, ručně dlabaná držátka, gumové nožičky, čtvercový formát. Možností je nepřeberně. Je jen na vás, jak si prkénko přizpůsobíte ke svému gustu.

Truhlarske kurzy Praha

Jak je to náročné?

Vyrobit si vlastní prkénko není technicky náročné. Stačí vědět jaké nástroje použít a být důsledný. Veškeré know how od nás dostanete, budete tak vždy vědět, jaký krok následuje. A proč.

Praktický voucher

Připravíme vám praktický dárkový poukaz navržený pro tisk na standardní A4, který si vytisknete na jakékoliv domácí tiskárně a bude vypadat krásně. Stačí nám do poznámky k objednávce napsat, že byste voucher chtěli připravit a my vám ho pošleme na email.

bottom of page