top of page

Neviditelné uchycení

Chytré, praktické a elegantní řešení. Nemusíte koukat na žádné držáky nebo konzole, pouze na svou krásnou poličku. Ola se totiž ke zdi přichytí pomocí silných magnetů. Když poličku budete chtít očistit, jednoduše ji ze zdi sundáte bez potřeby cokoliv šroubovat. Cože? Že je nakřivo? Tak ji rukama srovnejte. Je to geniálně jednoduché.

Adresa dílny

Jawa Factory

U Trati 44

Praha - Strašnice

Česká republika

Středa až Pátek

17:00 - 22:00

Sobota a Neděle

9:00 - 22:00

po předchozí rezervaci

IČ: 10858300

Zapsáno u městského soudu v Praze, oddíl C, 349680.

Fushka Lab s.r.o.

DIČ: CZ10858300

Nejsme plátci DPH.

OLA

Polička na klíče

Dřevo: jasan, třešeň, ořech
Rozměry: až 30 x 6 x 4 cm
Očekávaná doba výroby:  2 hodiny

Dárek? 

Připravíme vám praktický dárkový poukaz navržený pro tisk na standardní A4, který si vytisknete na jakékoliv domácí tiskárně a bude vypadat krásně. Stačí nám do poznámky k objednávce napsat, že byste voucher chtěli připravit a my vám ho pošleme na email.

Už napořád

Dřevěná magnetická polička na klíče Ola vás bude vítat pokaždé, když otevřete dveře domů a nedovolí vám si zapomenout své klíče, když budete odcházet. Budete ji milovat a už nikdy nebudete chtít jinou. Vyberte si, z jakého dřeva chcete tu svou.  

Magická síla magnetů

Magnety, které poličku drží u zdi, jsou fakt silné. Nemusíte tak mít starost, že by polička spadla, zvládnou totiž zatížení až 60 kg. 

Další sada magnetů drží samotné klíče. Ty jsou tak malé, že o nich ani nebudete vědět. Každý z nich ale unese necelá dvě kila, takže víc než dost. Trochu jsme experimentovali a můžeme potvrdit, že magnety nemají problém unést ani láhev plnou vody. Klíče vám tak spolehlivě budou držet tam, kde mají. 

bottom of page