top of page

Adresa dílny

Jawa Factory

U Trati 44

Praha - Strašnice

Česká republika

Středa až Pátek

17:00 - 22:00

Sobota a Neděle

9:00 - 22:00

po předchozí rezervaci

IČ: 10858300

Zapsáno u městského soudu v Praze, oddíl C, 349680.

Fushka Lab s.r.o.

DIČ: CZ10858300

Nejsme plátci DPH.

Vážíme si věcí

V dnešním světě rychlého spotřebního zboží je snadné zapomenout, co jsme si to včera vlastně koupili. Často si ke zboží nevytvoříme vztahové pouto, nevážíme si ho a tak ho po nějaké době vyměníme za jiný, nový kus.

Představte si ale, že o víkendech jíte snídani na stole, který jste si vyrobili, servírovanou na podnose, který jste vyrobili a kocháte se kvetoucím ananasovníkem umístěným na stoličce, kterou jste mu vyrobili. To je Fushka! Svět, ve kterém si výrobků budete vážit trochu jinak.

Terapie prací

Odpojte se

Bez reklam, bez sociálních sítí, bez prázdných vjemů. 

S rodinou

Vezměte s sebou ještě jednu osobu. Třeba svého syna nebo dceru a pracujte na svém projektu společně. 

Vyčistěte si hlavu

Místo, kde váš největší problém bude to, jestli máte dostatečně ostré dláto.

Bez stresu

​Času budete mít dost, pracovní místo bude jen vaše. A pokud si budete chtít dát pauzu, máme pohodlný koutek k relaxaci.

Zodpovědnost

Podpora zalesňování

Jsme si vědomi dopadu těžby dřeva na ekosystém naší planety. Proto věnujeme 50 Kč z každého prodeje organizaci Sázíme stromy, která se zalesňováním dlouhodobě zabývá.

Minimalizace odpadu

Nejlepší odpad je žádný odpad. A tomu, který vzniknout musí, se snažíme najít nový smysl. Například piliny dáváme k dalšímu využití do zahrádkářství.

Lokální dodavatelé

Snažíme se pracovat s lokálními dodavateli tam, kde to dává smysl. Proto se vždy nejdříve díváme kolem sebe a až když nic neklapne, šáhneme dále.

Umění umět

Nemáme ambice vyučit vás truhlářem. Chceme vám ale ukázat, že nemusíte být zkušený truhlář k tomu, abyste si dokázali vyrobit vlastní stoličku. Ukážeme vám jak na to, naučíme vás relevantní techniky a pomůžeme vždy, když to budete potřebovat.

bottom of page