top of page

Vyberte si dřevo

Nechte vyniknout krásu některé z našich dřevin nebo stoličku natřete barvou harmonickou k vaší monsteře a modré pohovce. Můžete cokoliv. 

Ořech a třešeň mají tmavší barvu, která vytvoří krásný kontrast s prakticky jakoukoliv květinou. Světlý jasan vynikne zejména v prosvětlených prostorech. Buk má méně výraznou strukturu dřeva a bude se hodit obzvlášť těm, kteří přemýšlí nad barevným nátěrem.

IČ: 10858300

Zapsáno u městského soudu v Praze, oddíl C, 349680.

Fushka Lab s.r.o.

DIČ: CZ10858300

Nejsme plátci DPH.

Stolicka na kvetinac FINKA z jasanu

FINKA

Stolička na květináč

Dřevo: buk, ořech, třešeň, jasan
Rozměry: až 70 x 42 x 42 cm
Očekávaná doba výroby: 5 hodin
Truhlarsky kurz Praha

Bez šroubů??

​Čím víc proužků, tím víc A... znáte to. Se šrouby, vlastně vruty, to je ale trochu jinak. Ačkoliv se s nimi pracuje snadno, do této stoličky nepatří - nevypadá to pak moc dobře! 

Při výrobě stoličky se naučíte základům práce s několika truhlářskými nástroji. Budete pracovat jak s moderními stroji, tak s tradičním ručním nářadím jako je dláto a palička.

Jako od krejčího!

Než k nám přijdete, promyslete si, pro jakou květinu a květináč stoličku vyrábíte. Pokud pro žádnou konkrétní, tak žádný problém! Pokud ale pro tu s velkým žlutým květináčem, tak vemte do ruky metr a utíkejte ho změřit. 

Stoličku pak můžete přizpůsobit přesně podle jeho měr. Ta do něj pak bude pasovat jako stehno na talíř nebo jak se to říká.

Praktický voucher

Připravíme vám praktický dárkový poukaz navržený pro tisk na standardní A4, který si vytisknete na jakékoliv domácí tiskárně a bude vypadat krásně. Stačí nám do poznámky k objednávce napsat, že byste voucher chtěli připravit a my vám ho pošleme na email.

bottom of page