top of page

Vyrobte si ikonu

Brouk, trabant nebo něco jiného? Vyberte si z našich modelů nebo si jednoduše z papíru vytvořte vlastní předlohu, kterou si u nás překreslíte na 15x6 cm dřevěný hranol a můžete začít! Fantazii se meze nekladou, vytvořit můžete prakticky cokoliv.

Adresa dílny

Jawa Factory

U Trati 44

Praha - Strašnice

Česká republika

Středa až Pátek

17:00 - 22:00

Sobota a Neděle

9:00 - 22:00

po předchozí rezervaci

IČ: 10858300

Zapsáno u městského soudu v Praze, oddíl C, 349680.

Fushka Lab s.r.o.

DIČ: CZ10858300

Nejsme plátci DPH.

BOREK

Dřevěný auťák

Dřevo: buk
Rozměry: až 15 x 6 x 5 cm
Očekávaná doba výroby: 3-4 hodiny

Barvy jsou zábavné

My máme rádi barvy dřeva, ale musíme uznat, že Borkovi sluší kdejaká barva. Ať už ho oživíte veselou žlutou nebo natřete na červeno (přece každý malý dítě ví, že červená je nejrychlejší), tak neuděláte chybu. 

Nečekáme, že si Borka spletete se zmrzlinou, přesto jsou naše barvy certifikovány dle EN 71, takže i kdybyste si do Borka kousli, tak vám nevyroste druhá hlava.

Bude bavit

Borek má obrovské charisma a nekonečný potenciál. Můžete si ho například vystavit na poličce vedle své medaile za nejbystřejší dítě v druhých lavicích u oken (1995/1996). Nebo jej darujte svým nejbližším a udělejte jim skutečně upřímnou radost. Nebudeme se divit ani když si s ním čas od času zazávodíte.

Praktický voucher

Připravíme vám praktický dárkový poukaz navržený pro tisk na standardní A4, který si vytisknete na jakékoliv domácí tiskárně a bude vypadat krásně. Stačí nám do poznámky k objednávce napsat, že byste voucher chtěli připravit a my vám ho pošleme na email.

bottom of page